The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:

Join the forum, it's quick and easy

The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:
The island of temptation.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome.
Бар "Сейл" - Page 2 HY3PA Добре дошли в Island of Temptation! Островът изглежда мирен ,но ах дълбоко се лъжете! През ноща Човекоядеца тръгва на лов! Гледайте да сте се прибрали преди луната ...
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери.
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 12:44 pm by Loras

» Daniel Greyson
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 28, 2012 11:54 am by Daniel Grey

» Н а т а л ь я
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 5:40 pm by Cher.

» Измисли прякор на предишния
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 2:34 pm by Amber Show

» Amber Show
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:54 pm by Amber Show

» Claire McAdams
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:53 pm by Amber Show

» Приятели на форума.
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 3:38 pm by Cher.

» Търся си БФФ. Vol. 2
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:52 pm by Claire McAdams

» Търся си другарче за РП. Vol. 2
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:06 pm by Amber Show

» Търся си половинка. Vol. 2
Бар "Сейл" - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:03 pm by Amber Show

Top posting users this month
No user

Посещения
Free web counter
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am

Бар "Сейл"

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Elle Monroe. Вто Май 01, 2012 7:24 pm

First topic message reminder :

Беше един от поредните дни,в които просто се лутах насам-натам.По магазините,парковете,плажа..или пък в Уест Коуст.Бихте си задали въпроса"Какво пък ще прави точно момиче,което живее в източната част,в западната?" Да,и аз това бих се запитала,ако една от най-добрите ми приятелки не живееше в западната част.
Е,да.Отново пътувах в таксито,което щеше да ме отведе право на плажа в Уест Коуст.С Кейси се бяхме разбрали да се чакаме там,защото не й се занимавало да ме посреща.Ама разбира се?!На кой ще му се занимава да посреща моята особа без късмет.
Ъгх..вече започнах да завирам,въпреки че бях облечена в едно оскъдно потниче и къси дънкови панталонки с кръпки по тях.Косата ми естествено беше спусната,никога не се възприемах с вдигната коса независимо дали беше на кок,опашка,плитка и производни.В малката ми чантичка имаше обикновеното..гланц за устни,телефон,пари,ключове и някакви джунджории.
Скръц и таксито спря точно пред плажа.Какво безумие...почти всеки ден пръсках толкова пари за таксита само за да дойда тук.Но..в името на приятелството все пак.
Закрачих по нагорещения пясък,а след секунда направих бързо движение,защото фризбито на някакво дете щеше да ми отнесе главата,ако не се бях помръднала.
Заоглеждах се,но Кейси я нямаше никъде..щях да седна на бара и да я изчакам няколко минутки и след това да й звънна.Първоначално адски се ядосвах,когато закъсняваше или пък не си чуваше телефона,но сега вече бях свикнала и дори не ми правеше впечатление.
Настаних се на бара като оставих чантичката си на него,а гривничките по ръцете ми задрънчаха щом го направих.
-Едно мохито,моля.С много лед!
Казах разсеяно на бармана и прокарах пръсти през русата си коса,отмятайки я назад.Ах,умирах от жега!
Elle Monroe.
Elle Monroe.
Elle
Elle

Брой мнения : 473
Join date : 30.04.2012

Това съм аз:
Квартал: East Coast
Години: 19
Занимание: спасителка на плажа

Върнете се в началото Go down


Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Стайлс Нед Май 06, 2012 3:54 pm

Стоях мързеливо на барплота, като след това се изправих и потупах с ръце по масата, все едно са барабани. Огледах се и казах:
-Ох.. скучно ми е.. а не ми се ходи по плажове или такива места.. сигурно ще се прибирам да чета книга.. - загледах барманката и попитах:
-Ами ти.. какво правиш през свободното си време? - усмихнах се мило и зачаках отговора й. Може би сърфираше като всички останали тук и.. абе дори не знаех защо зададох този въпрос.
Стайлс
Стайлс
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2012

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Rebekah Mikaelson Нед Май 06, 2012 5:33 pm

Значи обичал да чете.Това беше хубаво.Даже беше хубаво че има още момчета които имат мозък,а не мислят постоянно с онази си работа.Взех една чаша и си налях едно уиски.Хубавото да си барман беше че можеш да пиеш безплатно в работно време.
Отпих от уискито и отговорих:
-Плувам,разхождам се,чета също като теб.Но напоследък нямам толкова много свободно време.
Усмихнах се и допих питието си.Оставих чашата в мивката и се огледах да видя дали има някой друг на бара.Съвсем се бях отплеснала в разговора ни.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Асистент
Асистент

Брой мнения : 72
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал:
Години: 17
Занимание: Сервитьорка в ресторант.

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Стайлс Нед Май 06, 2012 6:23 pm

Усмихнах се и я помолих за една минерална вода. Тя ми я даде, а след това каза, че чете.. точно като мен
Бар "Сейл" - Page 2 Tumblr_m3biz3zyQU1qb16qro1_500
Направих движение с ръка от рода на "е.. сега" и допълних:
-Аз не съм точно.. четец.. по-скоро съм умен, но не съм вманиачен в книгите.. обичам видео игрите и.. абе.. като нормалните тийнейджъри съм.. - след това я погледнах и допълних:
-Така де.. не се напивам и не правя секс постоянно.. по-скоро.. като сладките тийн-ове.. - след тези думи се почесах и допълних:
-Ами ти.. как си в отношението секс и алкохол? - дори не знам защо попитах това.
Стайлс
Стайлс
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2012

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Rebekah Mikaelson Нед Май 06, 2012 6:57 pm

Някакъв мъж се настани на бара и отидох да му взема поръчката.Тези хора освен уиски и водка май нищо друго не пиеха.Занесох му питието и погледнах към големият часовник над мен.Оставаха десет минути до края на смяната.Бях щастлива и нищо нямаше да ми помрачи настроението.Погледнах момчето и отговорих на леко странният му въпрос:
-Амм нека кажем че съм леко задръстена на тема секс.
Извърнах глава настрани и продължих:
-Относно алкохола само когато съм в компания или ми е прекалено тъпо.Ей сега се връщам.
Обърнах се към него и се усмихнах.Отидох в съблекалнята и се преоблякох.В този момент се появи милата ми колежка,която за първи път не закъсня за работа.Оставих униформата в шкафето си и го заключих.Върнах се в бара и седнах до момчето.
-Върнах се.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Асистент
Асистент

Брой мнения : 72
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал:
Години: 17
Занимание: Сервитьорка в ресторант.

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Стайлс Нед Май 06, 2012 7:12 pm

Тя седна до мен, а на бара стоеше друго момиче. Огледах я и казах:
-В нормални дрехи си още по-красива.. - след това се усмихнах. Чудех се какво да попитам за това просто казах:
-Дефинирай.. задръстена в секса, защото нещо не разбрах - и се усмихнах, като се досетих.. Може би и аз бях така, но едва ли щях да правя глупости. Надявах се да се разходим или просто да пийнем по малко и да се прибираме който на където намери, но тогава ми хрумна и друга идея:
-Искаш ли да намерим място и да организираме купон, а след това да се напием и да се събудим в леглото с непознати..- и се усмихнах любопитно.
Стайлс
Стайлс
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2012

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Rebekah Mikaelson Нед Май 06, 2012 7:51 pm

-Мерси.Ами мисля че и сам се досещаш.
Усмихнах се и облякох коженото си яке.Викнах заместничката си и си поръчах един шот.
Нямаше и минута и малката чашка беше пред мен.Взех я и изпих съдържанието.Беше невероятно.Когато чух предложението му за купона се усмихнах и станах от стола.Отметнах леко косата си и казах:
-Няма нужда да питаш.Навита съм.
Намигнах му и тръгнах към изхода.Нямах търпение да се разкарам от бара.Беше ми писнало по цял ден да кисна и да бачкам.Извадих телефона от джоба си и набрах най-важният номер в указателя си.Този на любимият ми татако.Момчето беше до мен и стоеше на едно място.След няколко изчаквания се чу гласът на баща ми който беше радостен да ме чуе."Здрасти татко"казах на италиански и продължих....Определено ми трябваха пари,а с това мое харчене не ми беше останало почти нищо.Хубаво си беше че съм от богато семейство.Когато разговорът приключи прибрах телефона си и се обърнах към момчето.
-Аз съм Ребека между другото.Приятно ми е.
Подадох ръка за да се здрависаме.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Асистент
Асистент

Брой мнения : 72
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал:
Години: 17
Занимание: Сервитьорка в ресторант.

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Стайлс Пон Май 07, 2012 4:57 am

Двамата тръгнахме да излизаме от бара, когато тя се обади по телефона. Говори нещо на някакъв език и накрая ми подаде ръка, но вместо да се здрависам с нея, джентълменски я поех и я целунах, като казах:
-Стайлс.. на вашите услуги.. - засмях се приятно и допълних:
-Така де... а къде ще направим купона.. в някоя къща или мотел.. хотел.. не знам.. - загледах я любопитно и допълних:
-Така де.. имаш ли идеи за мястото..
Стайлс
Стайлс
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2012

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Rebekah Mikaelson Пон Май 07, 2012 11:58 am

Това момче беше абсолютно неподготвено.Явно аз щях да свърша всичко.
-Ти уреди алкохола,а аз ще уредя мястото.Става ли ?
Попитах го и извадих телефонът си отново.Набрах един номер и започнах моменталически да обяснявам какво ми трябва.Ествествено беше един от мъжките ми приятели който правеше винаги това което му кажа.След няколко минути преговори затворих и казах на Стайлс.
-Барът на плажа е наш за цялата нощ.
Казах и се усмихнах.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Асистент
Асистент

Брой мнения : 72
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал:
Години: 17
Занимание: Сервитьорка в ресторант.

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Стайлс Пон Май 07, 2012 12:01 pm

Погледнах я и казах;
-Ами добре.. ако искаш ти покани приятелите си, защото аз живея тук от.. днес.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Апък.. докато ти правиш това.. аз ще оредя алкохола.. - след тези думи се обадих на някого и започнах:
-Татко.. ами.. с едно момиче ще правим купон.. ще донесеш ли.. не ... няма да се напивам.. ДЕФИНИРАЙ НАПИВАМ! - след кратък, но не много тих разговор казах:
-Благодаря.. да.. повече алкохол.. да от онзи.. благодаря! - и затворих.. Погледнах я и допълних:
-Алкохола е уреден.. ще тръгваме ли на там?
Стайлс
Стайлс
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2012

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Бар "Сейл"

Писане by Rebekah Mikaelson Пон Май 07, 2012 12:11 pm

Написах един бърз смс и го разпратих на всичките си приятели.
-Да,защо не.
Усмихнах се и двамата тръгнахме към плажа.От доста време не се бях виждала с милата си сестричка.Малко или много ми липсваше.Нищо че живеехме близко една до друга явно не можехме да намерим време да се видим и поприказваме малко.Мислех си че ще е по-интересно да живея на това място,но се оказа точно обратното.Едва бях навила баща м да ме пусне да живея сама,а и не исках да се връщам в Италия.Беше ужасно там.Самото време и хората направо ми лазеха по н
ервите.
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Асистент
Асистент

Брой мнения : 72
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал:
Години: 17
Занимание: Сервитьорка в ресторант.

Върнете се в началото Go down

Бар "Сейл" - Page 2 Empty Re: Бар "Сейл"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите