The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:

Join the forum, it's quick and easy

The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:
The island of temptation.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome.
Водопадите HY3PA Добре дошли в Island of Temptation! Островът изглежда мирен ,но ах дълбоко се лъжете! През ноща Човекоядеца тръгва на лов! Гледайте да сте се прибрали преди луната ...
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери.
Водопадите Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 12:44 pm by Loras

» Daniel Greyson
Водопадите Icon_minitimeНед Окт 28, 2012 11:54 am by Daniel Grey

» Н а т а л ь я
Водопадите Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 5:40 pm by Cher.

» Измисли прякор на предишния
Водопадите Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 2:34 pm by Amber Show

» Amber Show
Водопадите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:54 pm by Amber Show

» Claire McAdams
Водопадите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:53 pm by Amber Show

» Приятели на форума.
Водопадите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 3:38 pm by Cher.

» Търся си БФФ. Vol. 2
Водопадите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:52 pm by Claire McAdams

» Търся си другарче за РП. Vol. 2
Водопадите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:06 pm by Amber Show

» Търся си половинка. Vol. 2
Водопадите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:03 pm by Amber Show

Top posting users this month
No user

Посещения
Free web counter
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am

Водопадите

2 posters

Go down

Водопадите Empty Re: Водопадите

Писане by Victor James Съб Май 26, 2012 5:04 pm

Станах рано, с нагласата, че е поредния целодневен работен ден. Да, ама не, бях объркал дните. Мислех, че сме събота, а се оказа, че бяхме петък. Явно цялото ми овличане по Ел ме караше и часовета да забравям, нищо, че ги броях винаги до всяка среща. То това не се брои.
Замислих се на връщане дали да не мина по един по-пряк път. Не ми се обикаляше толкова, че докато стигна до у нас, щеше да мине пак цял век. Не знаех и колко се мотах и къде толкова ходих, но май взех, че излезнах от града и отидох към горите. Добре, Виктор, не се паникьосвай, ще намериш пътя... все някога.
Започнах притеснено да обикалям, но природната картинка ме омайваше и страха ми се скриваше. Размахах някакви високи листа пред мен и изведнъж щях да се свлека в някаква пропаст. Но този шум.... погледнах надолу и.. водопад?
- Леле това беше на косъм!
Чак се припотих от тази ситуация и... за малко да пропадна надолу.
Victor James
Victor James
West Coast
West Coast

Брой мнения : 207
Join date : 01.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Side
Години: 19
Занимание: Барман

Върнете се в началото Go down

Водопадите Empty Re: Водопадите

Писане by Elle Monroe. Съб Май 26, 2012 5:26 pm

Беше сутрин...ранна,ранна сутрин и незнайно защо се събудих толкова рано..Днес бях в почивка и не бях на работа.Ама..това е то биологичният часовник си знае тъпата работа..Нямах намерение да си лягам отново,защото после нямаше и да се събудя.Дойде ми друга идея..Щях да си направя поход до водопада,звъннах на няколко приятелки,но те спяха естествено и само си отнесох псувните по телефона.Мислех да звънна и на Виктор,но предпочетох да не го правя.Не исках да го притискам или да му досаждам.Наистина времето,което си прекарвах с него беше невероятно,беше адски забавен и Божеее толкова секси!Още се чудя как след 4 срещи все още не бяхме спали..Но може би,защото това наистина беше сериозно и двамата не искахме да оплескаме нещата.
Качих се в стаята си,облякох едни много къси дънкови панталонки,тениска на Айфеловата кула,бели кецове и взех в една чанта вода и два сандвича.Е,разбира се телефон,ключове и пари,на къде без тях...
Излязох от вкъщи и пуснах МП3 плеъра си и музиката зазвуча в ушите ми.Изражението ми стана доста по-ведро и бързо бях стигнала до водопадите.
И я кой да видят очите ми!Виктор..какво по дяволите правеше пък той тук...е това ако не беше съдба!
Промъкнах се тихичко зад него като внимавах да не се подхлъзна някъде и в следващият миг му закрих очите с длани и казах с престорен глас"Познай кой е!"-изкисках се след думите си и нежно целунах врата му
Elle Monroe.
Elle Monroe.
Elle
Elle

Брой мнения : 473
Join date : 30.04.2012

Това съм аз:
Квартал: East Coast
Години: 19
Занимание: спасителка на плажа

Върнете се в началото Go down

Водопадите Empty Re: Водопадите

Писане by Victor James Съб Май 26, 2012 5:38 pm

- ЕЛ?!
Попитах със стреснат глас когато се метна на мен. Боже, паднах! Само това ми се въртеше в ума. Страхувах се от високото и това само ме стресна повече.
- Ъхех.. хеей..
Обърнах се към нея с доста стреснат поглед, но се опитах да не се забелязва.. горе-долу. Не исках да види, че се страхувах защото.. боже, щях да умра от страх! Да не говорим, че до преди малко едва си поемах въздух. Страхувах се ужасно много. Щях да си умра на тази скала, а сега когато и тя се появии... скоро нямаше да мръдна, за това само се стараех да не поглеждам надолу.
- Ъмм... кхм... как .. как си?
Попитах я притеснено, но все пак се усмихвах най-мило. Ставаше ми и много горещо.. но не беше.. това беше само от водопада!
- И какво търсиш.. точно тук? Ух, много е горещо!
Victor James
Victor James
West Coast
West Coast

Брой мнения : 207
Join date : 01.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Side
Години: 19
Занимание: Барман

Върнете се в началото Go down

Водопадите Empty Re: Водопадите

Писане by Elle Monroe. Съб Май 26, 2012 10:00 pm

-Не се ли радваш да ме видиш..-направих тъжна физиономия,е,разбира се просто го бъзиках.Но ми изглеждаше малко..уплашен.Добре де..всеки имаше страхове от високото..Но за да не се усети,че съм разбрала преплетох пръстите си с неговите и завървяхме по една пътека,която щеше да ни отведе до долу.
-Ами ти,господинчо,ти какво правиш тук?Аз си правя поход,виж даже имам и сандвичи!-посочих чантата си и се засмях като се спряхме на едно място,дланите ми намериха място на врата му,а устните ми го целунаха страстно.
-Знаеш ли..липсваше ми.
Казах като го погледнах невинно и лекичко прехапах долната си устна.
-Нямаше да мога да изчакам още ден за да се видим-направих стресната физиономия и се засмях.
Elle Monroe.
Elle Monroe.
Elle
Elle

Брой мнения : 473
Join date : 30.04.2012

Това съм аз:
Квартал: East Coast
Години: 19
Занимание: спасителка на плажа

Върнете се в началото Go down

Водопадите Empty Водопадите

Писане by Victor James Нед Май 27, 2012 4:26 pm

- Аз... озовах се тук без да знам как. честно! Егати объркания град!
Троснах се сърдито докато вървяхме по пътечката. Живеех вече от година и половина, а все още се обърквах тук. Бях запознат с районите в града, но извън него.. да има някой с мен на помощ.
Забравих обаче и пътя за града когато ме целуна. Леле... тези устни, убивах за тях! Не, не, честно! Умирах си за тях и при всяка целувка сякаш беше за първи път. Имаха такъв ефект и ме караха да се държа глупаво. Най-много с моя късмет сега да пропадна в някоя пропаст.. ама то, нали с късмета ми сме все заедно, нямаше да се плаша.
- И ти на мен.. - усмихнах се леко, като погледнах към устните й, а след това към очите й.
- Явно дори и срещата бърза за нас. Ти на поход ли си? Ами ако някой глиган дойде и те изяде? М? Тогава какво правим? Искаш да ми докараш инфаркт? Или да се появи някой луд и да те подгони из тези гори?!
Victor James
Victor James
West Coast
West Coast

Брой мнения : 207
Join date : 01.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Side
Години: 19
Занимание: Барман

Върнете се в началото Go down

Водопадите Empty Re: Водопадите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите