The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:

Join the forum, it's quick and easy

The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:
The island of temptation.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome.
Скалите HY3PA Добре дошли в Island of Temptation! Островът изглежда мирен ,но ах дълбоко се лъжете! През ноща Човекоядеца тръгва на лов! Гледайте да сте се прибрали преди луната ...
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери.
Скалите Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 12:44 pm by Loras

» Daniel Greyson
Скалите Icon_minitimeНед Окт 28, 2012 11:54 am by Daniel Grey

» Н а т а л ь я
Скалите Icon_minitimeНед Окт 21, 2012 5:40 pm by Cher.

» Измисли прякор на предишния
Скалите Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 2:34 pm by Amber Show

» Amber Show
Скалите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:54 pm by Amber Show

» Claire McAdams
Скалите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 4:53 pm by Amber Show

» Приятели на форума.
Скалите Icon_minitimeВто Окт 16, 2012 3:38 pm by Cher.

» Търся си БФФ. Vol. 2
Скалите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:52 pm by Claire McAdams

» Търся си другарче за РП. Vol. 2
Скалите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:06 pm by Amber Show

» Търся си половинка. Vol. 2
Скалите Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 7:03 pm by Amber Show

Top posting users this month
No user

Посещения
Free web counter
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am

Скалите

2 posters

Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Писане by Zachkary Chest Нед Май 27, 2012 10:35 am

Беше сутрин. Навън ухаеше на дъжд, но вече беше почти сухо. Цялата нощ беше валяло, но спря към 3 сутринта, когато и Закъри всъщност се беше върнал вкъщи. Бяха му достатъчни 4 часа, за да се наспи. Противно на останалите хора, колкото по-малко спеше, толкова по-енергичен се чувстваше. Някой да го обясни? Зак стана рано сутринта, закуси обикновеното, облече се и излезе. Сигурно беше изминал почти целия град, когато се озова в Уест Коуст. Вече беше пладне, слънцето беше високо горе на небето, въздухът беше топъл и приятел с лек полъх на бриз, освещаващ бриз. Зак стъпи на пясъка, махна песъчинките, които вече бяха по маратонките му и продължи по плажната ивица. Толкова обичаше да се разхожда до водата, това му вдъхваше някакво вътрешно, неописуемо спокойствие.
Тогава в далечината съзря скалите. Да, спомняше си, че като дете за него те бяха велики. Велики, от страна на факта, че родителите му не му даваха да ходи там, понеже вечно се страхуваха да не му се случи нещо, но един ден той рискува и отиде и тогава видя най-прекрасната гледка.
Там, точно на това място, камъните, скаличките се сливаха с водата и ставаха едно цяло. Наистина прекрасна гледка. От тогава младежът обожаваше това място и идваше често, и сега, след като се беше върнал обратно в града се засили натам и като стигна, седна на една скала, достатъчно висока, че да не достига водата, която поне според него още не беше за плуване и се загледа, докато не дочу някакъв глас зад себе си, който прекъсна тишината..
Zachkary Chest
Zachkary Chest
Assistant Zack.
Assistant Zack.

Брой мнения : 271
Join date : 06.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Coast
Години: 27
Занимание: мениджър

Върнете се в началото Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Писане by Serena van der Woodsen Нед Май 27, 2012 11:01 am

След поредния скандал със съквартирантката си,вече не можех да прекарам спокойно повече от час в апартамента си.Облякох се набързо,сложих дългия шлифер и ниските ботуши и грабнах чадъра си.Тези дни времето беше страшно променливо и често валеше,а след последната непредвидена разходка под дъжда на високите си токчета,предпочитах да бъда по-предпазлива.
Едно от местата,който посещавах още от малка бяха скалите и по-точно ниската част,в която се срещат с морето.Место идвах тук да помисля и да се откъсна за малко от ежедневието.Отвяна от мисли,след около петнадесет минути се намирах до брега.Вдигнах поглед и видях в далечината непозната фигура,което страшно ме озадачи,защото никога не бях срещала някой тук.Приближих се мълчаливо докато непознатия се очерта ясно пред мен.Направих още една крачка и тъкмо отворих уста да го поздравя,когато усетих как подметката на ботуша ми поддава под облия мокър камък.Залюлях се силно и извиках тихо от изненада.Непознатия,стреснат от звука се,обърна рязко.
Serena van der Woodsen
Serena van der Woodsen
East Coast
East Coast

Брой мнения : 55
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал: East Coast
Години: 21
Занимание: лакирам си ноктите хД

Върнете се в началото Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Писане by Zachkary Chest Нед Май 27, 2012 11:12 am

Момичето беше на път да падне, когато Закъри я хвана за ръката и я изправи.
-Тук трябва да се внимава.-каза той и се усмихна, но не пусна ръката й.
Явно дамата срещу него усети, че той не я е пуснал и го изгледа, когато младежът се осъзна.
-Извинявай, но просто имаш разкошни очи.-отбеляза Зак и веднага се усети, че всичките му обноски витаеха някъде из въздуха.
-Закъри. Закъри Чест.-представи се момчето.
Момичето с/у него се беше екипирала с ботуши и чадър. Предвидливо облечена за месеца и за времето, което беше сутринта, но сега вече беше слънчево.
-Явно си от много време тук. Знаеш как да се обличаш, предвид времето.-допълни Чест като се усмихна.
Определено девойката беше привлякла вниманието му. Рядко можеше да се случи Закъри да е толкова заинтригуван от някого, че да забрави да си пусне ръката, да си забрави обноските. Какво му ставаше!?
Сигурно беше заради нещата с Рейчъл, които не вървяха и се бяха разделили. Не че Зак имаше нещо против да е свободен отново, нищо подобно, но и мистериозното руси момиче пред него привличаше неговия върл интерес..
Zachkary Chest
Zachkary Chest
Assistant Zack.
Assistant Zack.

Брой мнения : 271
Join date : 06.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Coast
Години: 27
Занимание: мениджър

Върнете се в началото Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Писане by Serena van der Woodsen Нед Май 27, 2012 5:52 pm

Точно,когато направо се виждах паднала усетих как една непозната ръка ме сграбчва и ми помага да възстановя равновесието си."Правя страшно първо впечатление!"-помислих си и поклатих глава.Потърсих с очи непознатия за да му благодаря,когато усетих,че ръката му все още стиска моята.
- Извинявай, но просто имаш разкошни очи.-отбеляза той,а след това побърза и да се представи.
- Няма нищо.-отвърнах с усмивка."Намирам го за много мило"-бих отвърнала,но реших,че няма да прозвучи много уместно.
- Серина ван дер Удсън-хванах здраво ръката му за да се здрависаме и на свой ред не я пуснах веднага като му се усмихнах дяволито.
- Явно си от много време тук. Знаеш как да се обличаш, предвид времето.
- Мм реших днес да не съм мис мокра фланелка.-засмях се.- Често ли идваш тук?-попитах и повдигнах леко вежда,като вече ми се откриваше перфектната възможност да го огледам малко по-добре.Закъри беше висок,със стегнато тяло и много изразителни очи ... и тези устни..."НЕ СПРИ!" трябваше да си напомням,че не е най-добрата идея да му се хвърля на врата.

п.п. сори за малоумния постСкалите 141939200
Serena van der Woodsen
Serena van der Woodsen
East Coast
East Coast

Брой мнения : 55
Join date : 05.05.2012

Това съм аз:
Квартал: East Coast
Години: 21
Занимание: лакирам си ноктите хД

Върнете се в началото Go down

Скалите Empty Скалите

Писане by Zachkary Chest Пон Май 28, 2012 12:35 am

Момичето изглеждаше видно приятно. Имаше чувство за хумор, което Закъри веднага отбеляза. Да, харесваше я, харесваше начина, по който се държи.
-Е, мис мокра фланелка, от скоро се върнах тук, но винаги съм обичал това място и като малък идвах тук почти всеки ден. Роден съм тук, но за 5-6 години не бях на острова. Сега отново съм си вкъщи. Дооообрее... Прекалено много информация.-смотолеви Зак под носа си, но му се стори, че Серина го чу.
-Ами ти? От колко време си на острова, защото не съм те виждал преди. Като малък познах абсолютно всички тук, но нещата бързо се менят тук. Сега познавам толкова малко, а още по-малко всъщност ме помнят.-допълни младежът и се усмихна.
Чест обожаваше русата й коса, не че той имаше някакъв идеал и предпочитания. Харесваше както блондинки, така и брионетки, но все пак... да си кажем.
Закъри се беше замислил за дълго време, но след като се усети веднага побърза да прекъсне тишината.
-Извинявай, бях се отнесъл.-извини се от своя страна той.
Всъщност даже и не беше забелязал, дали тя беше казала нещо или не, толкова се беше погълнал в мислите си, но не искаше и това да каже, за да не направи лошо впечатление, затова просто я погледна в очите и й се усмихна.


п.п. Споко, то и мойта глава не ражда гениални идеи. ;ддд
Zachkary Chest
Zachkary Chest
Assistant Zack.
Assistant Zack.

Брой мнения : 271
Join date : 06.05.2012

Това съм аз:
Квартал: West Coast
Години: 27
Занимание: мениджър

Върнете се в началото Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите