The island of temptation.
Добре дошли на Острова на изкушението!
Не пропускайте уникалната възможност да се регистрирате при нас и да станете част от форума с най-интересната и различна идея.Създайте си герой и се потопете във водите на забавлението. (:
Welcome.
Добре дошли в Island of Temptation! Островът изглежда мирен ,но ах дълбоко се лъжете! През ноща Човекоядеца тръгва на лов! Гледайте да сте се прибрали преди луната ...
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери.
Пон Ное 05, 2012 12:44 pm by Loras

» Daniel Greyson
Нед Окт 28, 2012 11:54 am by Daniel Grey

» Н а т а л ь я
Нед Окт 21, 2012 5:40 pm by Cher.

» Измисли прякор на предишния
Чет Окт 18, 2012 2:34 pm by Amber Show

» Amber Show
Вто Окт 16, 2012 4:54 pm by Amber Show

» Claire McAdams
Вто Окт 16, 2012 4:53 pm by Amber Show

» Приятели на форума.
Вто Окт 16, 2012 3:38 pm by Cher.

» Търся си БФФ. Vol. 2
Пон Окт 15, 2012 7:52 pm by Claire McAdams

» Търся си другарче за РП. Vol. 2
Пон Окт 15, 2012 7:06 pm by Amber Show

» Търся си половинка. Vol. 2
Пон Окт 15, 2012 7:03 pm by Amber Show

Top posting users this month

Посещения
Free web counter
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 18, на Пет Окт 04, 2013 1:58 pm

Пещерата до брега

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Пещерата до брега

Писане by Delilah. on Вто Май 08, 2012 6:01 pm

* Запознанството *

Ди седна на земята в пещерата. Тавана образуваше пръстени които продължаваха до дълбините на пещерата , е Ди не беше сигорна но предполагаше. Дръпна копринената си рокля за да не и' се виждат гащичките а после извади от торбата една книга. Тя беше с дебели корици и върхо тях блестеше сребърна табелка върхо която беше написано име. Или по скоро прякорът на Ди , Queen Miller. Ако не знаете какво означава това ще ви кажа - Кралица Милър. А защо я наричаха така? Ами защото беше властна кучка която искаше всичко и всички да вършат каквото тя каже и ако дори един кичур от косата ти не беше на мястото което тя да иска те превръща в посмесище. В жертва на тази отвратителна група от обществото наречена тийнейджъри... Па защо го прави? Това е истинкт който и' помага да остане жива , популярността и' да не умира а интригата да пламти вечно под нейните погледи. Да точно такава беше Ди. Но да продължавамче не искам да разкривам всичко..
Тя отвори книгата и там се видяха хиледи спомени , снимки от детството и' , по ранната и' възраст и дори от сега. Под всяка се виждаха малки коментарчета с хубав извит подчерк. Не , ако си мислите че това е дневник - грешите. Това е нещо където тя просто изказва мнение за себе си , приятелите и добавя по малко хумор за да може да се смее и сеща когато някой я затапи. Но след това на последната страница имаше нещо необичайно , нещо скрито. Там можехме само и да мечтаем да узнаем какво е пишело , и може би щяхме ако един мъжки глас не се дочу от входа на пещерата и я накара да пъхне книжката обратно в торбата.

Delilah.
Делилах.
Делилах.

Брой мнения : 239

Това съм аз:
Квартал: Miao citizen
Години:
Занимание:

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Mike. on Вто Май 08, 2012 6:19 pm

Бе прекрасен ден за сърф. Хем топъл, хем ветровит. Вълните...не бяха толкоз големи, но ставаха. Не отидох точно на плажа, където бяха всички и всичко. Целях някое по-усамотено местенце, където можех да релакс'вам и да карам сърф. Някое забутано и тихо място. Където има ту сянка, ту слънце.
Започнах да си ходя по пясъка, не знаейки накъде. Казах си, Отивам накъдето краката ме водят! Какво по-хубаво от това?!
Може би...да срещна някое истинско момиче. Но засега това бе една измислица..Такива не съществуват. Поне за мен. Винаги ги срещам кучки и...ги зарязвам такива. Търся властна жена. Която знае какво прави с мен. Знае как да доказва неща, които чувства и да...прави всичко сама..без да търси подкрепата или помощта ми.
Стигнах...ами..доникъде! Най-важното бе, че имаше всичко, от което се нуждаех.
Оправих си сърфа за сърфиране. Имам предвид, че го полирах. Не бе хлъзгав. Поне на мен не ми се стори така. Огледах се. Хм...тихо е, прекалено...тихо. Най-добре ще е да огледам, помислих си. Защо ли си оправих сърфа.. Е, поне светът не е свършил.
Имаше някаква вдлъбнатина в скалите. Приближих се и там имаше пещера. Явно бъдещото място за релакс, но да не бързам още.
- Ехо? Има ли някой тук? - Извиках гол до кръста, докато чух леко шумолене. Продължих навътре...и спрях. - Какво ли може да прави едно младо и беззащитно момиче като теб тук в тъмнината само? - Усмихнах се чаровно приближавайки се ощее...
Mike.
Miao citizen
Miao citizen

Брой мнения : 89

Писане by Delilah. on Сря Май 09, 2012 4:00 pm

- Ами не знам , попитай себе си. - отговори му Ди и се усмихна. Обичаше когато момчетата се правеха на Hard to get. Тя го огледа добре. Имаше къса черна коса и синъо-сиви очи. Гъсти вежди и беше гол до кръстта. Дали изглеждаше добре? Да , определено! - А ти какво правиш тук , бягаш от мама?- но преди да успее да отговори той , Ди бързо добави:
- Аз съм Делилах , обаче ме наричай Ди. - след това се усмихна и се изправи. Отново дръпна късата рокля надоло и хвърли чантата към камъните като малката книга излезе.
- Виждам че си сърфист? Въпроса е дали можеш да караш обаче..
После вдигна вежди и сложи ръце на гърдите си чакаща отговора с известно задоволство.

П.с.. Майки сори че е толкос малкуу d;;

Delilah.
Делилах.
Делилах.

Това съм аз:
Години:
Занимание:

Писане by Mike. on Сря Май 09, 2012 4:16 pm

- А ти не задаваш ли много въпроси?? - казах, защото мразех хората да говорят много. Предпочитам да съм сам, отколкото нещастен. Мразех си момичета, които си мислят, че са нещо повече от другите. Е, тази ставаше за една нощ. Само че дали ще вземе и с нея да ми мине номера с ,,Ще ти се обадя!''. За всичко си има първи път. Заобиколих Делилах и започнах да разглеждам пещерата. Сега ме интересуваше чантата й. Какво ли се криеше в нея? Защо Ди я хвърли. Е, сега щях да разбера...
Тя стоеше недоумяващо и ме гледаше с крайчеца на окото си. Стоях си спокойно, докато бързо грабнах чантата и се скрих сред скалите. Тя дори и не ме забеляза. Тръгна към плажа и накрая съвсем се обърка. Вмъкнах погледа си вътре в чантата. Беше пълна бъркотия..
Взех най-голямото - някаква книга. Отворих я и след това веднага оставих чантата. Затворих вещта на Делилах и се огледах. Затичах се към плажа и извиках:
- Искаш ли я?
Отново като малко дете се затичах. След това влязох във водата докато нивото и стигне малко над кръста ми и книгата бе още в ръката ми...

П.с...Сякаш моя е много дълъг ;дд
Mike.
Miao citizen
Miao citizen

Писане by Delilah. on Сря Май 09, 2012 4:23 pm

- По-дяволите да вървиш! Дай ми я! - извиках след него разярена. Влезе във водата а аз не посмях. Единственото за което мислех е смотаната коприна на смотаната рокля. Като понечи да я отвори реших всичко. Издърпах си роклята надоло и там бях по белъо. Тоест по сутиен и гащи. Бански нямах не бях предвидила такава ситуация. Втурнах се във водата и тръгнах да плувам бързо към него. Косата ми беше мокра - нещо което мразех. Дълга мокра коса която се полепва по тялото ти като змия. Ъхх . Стигнах до него и му се нахвърлих едвам успях да взиме книгата без да я намокря а него потопих под водата натискайки главата му надоло.
- Закакво беше това за бога? - извиках като изплува.

Delilah.
Делилах.
Делилах.

Това съм аз:
Години:
Занимание:

Писане by Mike. on Сря Май 09, 2012 4:38 pm

Тя си върна книгата обратно и когато понечи да да излезе на брега аз взех книгата хвърлих я към дрехите на Делилах и я потопих във водата. Трябваше да и го върна.
- Между другото аз съм Майк и...по природа съм си задник. - Казах все едно се гордеех с това. Май беше така? Не знам..Докато Делилах си избърсваше лицето, аз я вдигнах и беше сигурно около 10 килограма. След малко се потопих, а какво стана с нея? Реших да видя какви са способностите й да плува като я хвърлих.
След малко отидох на брега и се запътих към сърфа си. Сетих се за чантата й. Качих се до пещерата, взех втората нейна вещ и после я оставих при дрехите й. Странно. Делилах я нямаше. Не се виждаше никъде сред водата и очевидно не беше на брега. Тичешком се гмурнах във водата и отворих очите си, колкото и да ме болеше след това трябваше да мога да виждам сега, тук, под водата.
Морето беше мътно заради вълните, а и мъртвото вълнение не ми помагаше. Накрая благодарение на слънцето забелязах косата й виеща се във водата. Вдигнах момичето към повърхността, за да си поеме дъх, но тя не дишаше. Дори не можах да усетя пулса й. Когато я изведох на брега първото нещо, което направих бе да я сложа да легне. След това се надвесих над нея, прищипах носа й така че да не може да диша и й приложих изкуствено дишане...
Mike.
Miao citizen
Miao citizen

Писане by Delilah. on Сря Май 09, 2012 4:56 pm

Усетих как летя във въздуха и изведнъж тряс и повече няма мяу , мяу. Добре де не съм котка но можеше и да бъда и щеше да бъде същото .. След като изпаднах в безсъзнание следващото което помня е че Майк , а.к.а задника ми прави изкуствено дишане след като самия той ме хвърли във водата. Изплюх водата и се изправих трепереща. Светлината ме заслепяваше затова пипнешком се върнах в пещерата но дори и там ми беше светло. Отворих чантата и си сложих слънчевите очила докато зрението ми се нормализира. Трепереща осъзнах че още съм по сутиен и се смутих - нещо необичайно за мен. Роклята беше отишла по дяволите защото се беше намокрила и сега я виждах как плава във водата. Забога как щях да се пребера.
- Забога , ще трябва да ходя по сутиен на улиците ..

Delilah.
Делилах.
Делилах.

Това съм аз:
Години:
Занимание:

Пещерата до брега

Писане by Mike. on Сря Май 09, 2012 5:21 pm

- Спокойно, Делилах! - Казах приближавайки се до нея. - А и...никой няма да забележи, че е сутиен. Това е остров забога!
Понякога много мразя капризните жени. Засега става за една нощ, но какво ли ще стане ако и кажа известната моя фраза и се засечем някъде?? Може и да ми хареса нещо в нея. Нещо неустоимо като нежната й кожа. Напоследък я виждам в лошо настроение. Не е красива така. Намусеното личице е сладко, но усмивката й може би е заслепителна.
Преценявах я с поглед. Надявам се да харесва лукавата ми усмивка, която я прилагах във всеки удобен момент. Ще е много хубаво, ако можех да я докосна с устни. Исках я повече от огън в студено време.
- Къде смяташ да отидеш?
Mike.
Miao citizen
Miao citizen

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото